فیورگجت

یک انتخاب برای زندگی هوشمندانه! اگه قصد بارداری دارید یا الان نوزادتون به دنیا اومده و یا از عزیز سالمندی نگهداری میکنید، این گجت میتونه بهتون کمک کنه تا شاد و آسوده خاطر از زندگی لذت ببرید!

فیورگجت چیه؟

یه گجت پوشیدنی برای ثبت و اشتراک دمای بدن بصورت پیوسته!. فیورگجت فقط نیم سانتی متر ضحامت داره و با ارگونومی مناسبش میتونه زیر بغل یا کشاله ران بچسبه و با یه دونه باتری سکه ای یکسال برای ما کار کنه! فیورگجت میتونه تشنج کودک یا روز تخمک گذاری را با دقت عالی پیشبینی کنه. علاوه بر این با فیورگجت میتونیم بصورت پیوسته دمای بدن را اندازه گیری و برای همیشه تاریخچه دما را روی فضای ابری و بصورت امن امن ذخیره کنیم.

icon

مناسب برای کودکان

اگه کودک ما بخاطر واکسینه شدن، سرما خوردگی و یا عفونت های میکروبی/ویروسی دچار تب شده اندازه گیری پیوسته دمای بدنش خیلی مهمه! چراکه تشنج خبر نمیکنه اما فیورگجت میتونه رسیدن به محدوده تشنج را با دقت عالی به ما هشدار بده، حتی اگه کنار کودکمون نباشیم. با فیورگجت میتونیم تاریخچه دمای بدن کودکمون را با پزشک، پرستار یا همسرمون به اشتراک برازریم.

icon

مناسب برای بانوان

با فیورگجت میتونیم دمای پایه بدنمون که یه فاکتور مهم برای قبل و بعد از بارداری هستش را براحتی تعیین کنیم. علاوه بر این فیورگجت میتونه به بانوان کم بارور کمک کنه تار روز تخمک گذاریشون با دقت پیدا و برای بارداری اقدام کنن. فیورگجت به مادرای باردار کمک میکنه تا حین بارداری با مانیتور پیوسته دمای بدنشون از سلامت جنین اطمینان پیدا کنن.

icon

مناسب برای سالمندان

اگه عزیز سالمندی داریم که بیمار هستش و بیماریش منشاء میکروبی/ ویروسی داره با فیورگجت میتونیم از راه دور مراقب دمای بندش باشیم. علاوه بر این برخی از این عزیزان با مشکل هیپوترمی درگیر هستن و دمای بنشون از دمای نرمال کمتر میشه. با فیورگجت میتونیم ازشون مراقبت کنیم و جلوی خیلی از عارضه هایی که بعدا ممکنه براشون پیش بیاد جلوگیری کنیم.

سه ویژگی کاربردی

img
 • طراحی ارگونومیک

  ضخامت فیورگجت کمتر از نیم سانتی متر هستش و براحتی به پوست بدن می چسبه. بدنه، حسگر و چسب از مواد ضد حساسیت ساخته شده و فیورگجت بسیار سبک وزن هستش.

 • مصرف باتری بسیار کم

  فیورگچت با یه باتری سکه ای کار می کنه و میتونه یکسال بدون تعویض باتری کار کنه. علاوه بر این وقتی فیورگجت را در جعبه اش بزاریم، خاموش میشه و دیگه از باتریش استفاده نمیکنه.

 • اتصال به تلفن هوشمند

  فیورگچت با بلوتوث ورژن BLE که برای کاربردهای پزشکی توصیه شده به تلفن هوشمند ما وصل میشه و دماهای اندازه گیری شده را روی اپلیکیشن نمایش میده.

فیورگجت چطوری بما کمک میکنه!

کافیه اپلیکیشن فیورگجت را روی تلفن هوشمند مون نصب کنیم تا زندگی هوشمندانه مون شروع شه و با استفاده از قابلیت های این گجت پوشیدنی با آسودگی خاطر از زندگی لذت را ببریم!

img
 • اپلیکیشن فیورگجت را نصب کن

  برای استفاده از این گجت پوشیدنی ابتدا باید اپلیکیشن فیورگجت را روی تلفن هوشمند مون نصب کنیم. برای نصب تلفن هوشمند ما باید به اینترنت وصل باشه. علاوه بر این لازمه با شماره تلفن معتبر رجیستر کنیم چون گجت ممکنه به شما زنگ بزنه یا پیامک ارسال کنه!

 • گجت را به اپلیکیشن متصل کن

  حالا باید گجت را از جعبه بیرون بیاریم. وقتی گجت را در بیاریم روشن و آماده اتصال به اپلیکیشن میشه. برای اینکار لازمه بلوتوث تلفن هوشمند مون را روشن کنیم و توی برنامه دکمه اتصال را بزنیم، لازمه یکم منتظر باشیم تا اپلیکیشن گجتو پیدا کنه و بهش وصل بشه، به همین سادگی!

 • گجت را زیر بغل یا روی کشاله ران بچسبون

  همین الان گجت داره دمای بدنتو اندازه میگیره. اگه خواستی میتونی یه دما برای خودت بسازی و یه سری اطلاعات به گجتت بدی. مثلا اگه دما از ۳۹ درجه بیشتر شد به کی زنگ بزنه و یا دماهای اندازه گیری شده را کجا ذخیره کنه. حالا با آسودگی خاطر از زندگیت لذت ببر!

 • اگه خدای نکرده اتفاقی بیافته گجت بهت اطلاع میده

  وقتی تو داری زندگی میکنی گجت حواسش به همه چی هست. دمای بدنو پیوسته اندازه گیری میکنه و برات یه جای امن ثبت می کنه. اگه دمای بدن از مقداری که تو بهش گفتی بیشتر یا کمتر شد مطمئن باش گجت به هر روشی که شده بهت خبر میده. گجت میتونه اعلان بده یا بهت زنگ پیامک بده یا بهت زنگ بزنه.

قابلیت های ویژه فیورگجت

فیورگجت یه تب سنج دیجیتال نیست. فیورگجت یه تب سنج هوشمنده و میتونه بعنوان یه دستیار کلی کار برات انجام بده!

پیشبنی تشنج

فیورگجت بصورت پیوسته دما بدن کودک را مانیتور میکنه و اگه اطلاعاتی درست بهش داده باشیم (مثل سن) میتونه نزدیک شدن به حمله تشنج را برای ما پیشبینی کنه و سریعا بهمون اعلام کنه.

تعیین روز تخمک گذاری

فیورگجت میتونه روز تخمک گذاری را اعلام کنه. اگه مشکل کم باروری دارید میتونید با استفاده از این قابلیت و استفاده در یک دوره یک ماهه روز تخمک گذاری را بدونید و برای بارداری اقدام کنید.

تعیین دمای پایه بدن

اگه تحت مراقبت قبل از بارداری هستید و پزشکتون ازتون خواست دمای پایه بدنتون یا همون BBT را اندازه بگیرید، این کارو به فیورگجت بسپارید. فیورگجت مراقب دمای بدن شماست.

ارسال انواع هشدار

میتونید از فیورگجت بخواهید در صورتی که دمای بدن از مقدار مشخصی کمتر یا بیشتر شد به یکی از روش های اعلام هشدا (اعلان تلفن هوشمند/پیامک/تماس تلفنی) به شما اطلاع بده.

اشتراک دما بین چندین نفر

اگه خودتون یا پرستار از بیمار یا کودکتون مراقبت می کنه میتونید از فیورگجت بخواهید تا دمار را برای شما هم ارسال کنه یا شما هم از هشدارهای فیورگجت مطلع شید.

فضای ابری ذخیره سازی

فیورگجت میتونه دماهایی که اندازه میگیره را برای همیشه براتون توی فضای ابری و امنش نگهداری کنه. دیگه لازم نیست دفترچه یادداشتتو همیشه همراهت داشته باشی.

سوالات متداول

img
بله. فیورگجت اندازه ی کوچکی داره و به راحتی برای نوزادان قابل استفاده هستش.
بهمراه فیورگجت ده عدد پد برای چسپیدن به بدن ارائه میشه. هر کدوم از این پدها ۲۴ ساعت میتونن مورد استفاده قرار بگیرن. اگه پد بیشتری لازم داشتید میتونید از فروشگاهی که فیورگجت را تهیه کردید درخواست کنید.
بله. فیورگجت نیاز به باتری سکه ای داره و شما می تونید براحتی تهیه اش کنید. اگه باتری فیورگجت تمام شده باشه وقتی از توی جعبه اش برداشتید دیگه روشن نمیشه. ضمن اینکه وضعیت باتری توی اپلیکیشن قابل مشاهده هستش.
شما میتونید از فروشگاه اصلی با کلیه فروشگاه های تجهیزات پزشکی فیورگجت را تهیه کنید و اگه ساکن تهران هستید ثبت سفارش کنید تا بدون پرداخت هزینه حمل در محل گجت را تحویل بگیرید.
کافیه با پشتیبانی تماس بگیرید. ما بعد از دریافت فیورگجت معیوب یک عدد فیورگجت نو بلافاصله برای شما ارسال می کنیم.

رابط کاربری ساده و زیبا

img
img
img
img
img
img

جداول قیمت ها

بر اساس نوع استفاده میتوانید یکی از پکیج های زیر را انتخاب و سفارش دهید.

استفاده شخصی

۱ عدد فیورگجت
 • قابیت نصب چندین اپلیکیشن
 • تعریف نامحدود دما
 • یکسال پشتیبانی
 • فضای نامحدود ذخیره سازی ابری

300,000 تومان

سازمان کوچک

۱۰ عدد فیورگجت
 • مانیتور گروهی تحت وب
 • دریافت انواع هشدار
 • یک سال پشتیبانی رایگان
 • ۲ گیگابایت فضای دخیره سازی ابری

2,800,000 تومان

سازمان بزرگ

۳۰ عدد فیورگجت
 • مانیتور گروهی تحت وب
 • دریافت انواع هشدار
 • دو سال پشتیبانی رایگان
 • ۱۰ گیگابایت فضای دخیره سازی ابری

8,000,000 تومان

img


اطلاعات تماس

خوشحال میشم با شما در تماس باشیم. شما میتونید با یکی از روش های زیر با ما در تماس باشید و مارو از نظرات و نقد هاتون مستفیض کنید.

 • با ما تماس بگیرید
  +98 913 404 4937
 • ایمیل ما
  Support@FeverGadget.ir